ÖZDO DONDURMA

Leziz ve enfes dondurma

Hikayemiz

Sene 1990 babadan oğula gelen bu sürüvende siz halkımız icin elimizden gelen en güzel lezzetleri yapmak icin uğraşıyoruz Kaymak, limon ve kakao bu aşkın en saf haliydi... İşte o günlerde başlayan platonik bir sevdanın, bugün ilan-ı aşkıdır "ÖZDO DONDURMA ".

Günümüz toplumunun doğala dönme ve gıdasına sahip çıkma ihtiyacına bir cevap olarak; tadı mazide, tınısı kulağımızda kalan o saf ve doğal dondurmayı günümüze taşıma çabasıdır "ÖZDO Isparta'nın gülü, Çeşme'nin sakızı, Bodrum'un mandalinası, Antep'in fıstığı, Giresun'un fındığı, Datça'nın bademi, Antalya'nın portakalı ve bergamotu, Bursa'nın şeftalisi, vişnesi ve çileği, Bıcak'ın salebi, İstanbul’un akasyası, Madagaskar’ın vanilyası, Fransız Valrhona kakaosu, Brezilya kahvesi,sertifikalı doğal beslenen harika keçi ve inek sütleri ile buluşuyor.

Tamamen yerel kaynaklarımızla kendimizin üretip hazırladığı aromalarımıza ne boya, ne gıda aroması, ne glikoz şurubu nede kimyasal vs koruyucu madde ve hiç bir şekilde katkı maddesi bulunmamaktadır imalatanemiz bütün halkımıza açıktır. Ve bu aşkın peşinden koşmak, yeni tatlar yaratmak, bizi ve bütün halkımızı çok mutlu ediyor. Lezzet ve mutluluk Özdo dondurma tadında

Bu aşkın peşinden koşmak, yeni tatlar yaratmak bizi çok mutlu ediyor.

Lezzet ve mutluluk Özdo dondurma tadında...

© 2022 Özdo Dondurma. All rights reserved | Created by KuantumSoftware